Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
  • Автор теми Автор теми Murph
  • Дата створення Дата створення

Murph

mp3 96 kbps
Повідомлення
36
Реєстрація
07.12.09

Репутація
20

Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

hcunityaf1s.jpg


Time of Defeats (Hardcore / Metal) – www.myspace.com/timeofdefeats
My Victory (Hardcore) – http://www.myspace.com/myvictorykiev
Strike Each Other (beatdown hardcore) – http://www.myspace.com/strikeeachother
Bluesbreaker (Hardcore / Blues) – http://www.myspace.com/bluesbreakerbums
Date Rape (Screamo) - http://www.myspace.com/theincredibledaterape
Time To Live (Hardcore/Punk) - http://www.myspace.com/timetoliveua
Buckwheat (Emo / Punk / Rock) - http://www.myspace.com/buckwheatpunk
Cold Season (emotional hardcore) – http://www.myspace.com/coldseasonhc
Go Away! (Melodic Hardcore)

Початок о 17.00!

Про ініціативу "Стій за дітей!":
- ініціатива «Стій за дітей!» є некомерційним об’єднанням;
- всі зібрані кошти з концертів витрачаються на купівлю необхідних речей, що допомагатимуть розвитку дітей без батьківської опіки, організацію поїздок, екскурсій, показів і тд. Кошти витрачаються організаторами напряму, без передачі їх третім особам. Організатори гарантують виключно цільове використання зібраних коштів
- жодної прив’язки до політики та релігії в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»;
- у нас немає спонсорів та фінансування, всі заходи організовуються за власний кошт і власними силами;
- бажаючі допомогти в організації поїздок, різноманітних культурно-розважальних, оздоровчих, освітніх заходів для дітей можуть зробити це разом з нами, або ж організувати їх самостійно;
- ми будемо раді підтримати всіх, хто виявить бажання організувати концерт у своєму місті в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»(просимо організаторів зв’язуватись з нами).

Ми закликаємо всіх брати ініціативу у свої руки, витрачаючи не так багато часу, але допомагаючи дітям знайти опору та розкрити себе у доволі нелегких умовах. Віримо, що кожна людина здатна самостійно робити добрі справи.

Один-два рази на місяць ти можеш їздити до одного дитячого будинку та ділитися з дітьми власними вміннями, знаннями, спілкуватися та просто весело проводити час. Ти можеш займатися з ними спортивними іграми, організовувати уроки, поїздки, розваги, майстер-класи, повір – для них це дуже важливо. Не обов’язково щось привозити, достатньо буде для початку приїхати з пакетом цукерок)), звичайно, якщо є можливість надати дит.будинку певну допомогу – їй будуть раді.

Якщо ти займаєшся музикою, бойовим мистецтвом, творчістю, вивчаєш певну науку, маєш інші знання – поділися ними з дітьми та навчи їх. Саме ти можеш допомогти розкритися талантам дитини.

Ти можеш стати прикладом для дітей та здобути друзів, які з нетерпінням чекатимуть твого приїзду!

Більше тут: Приєднатися та допомогти

Завдяки минулим концертам нам вдалося поставити в дитячий будинок спортивну стінку та повісити боксерську грушу. Результат - діти почали займатися спортом, періодично проводимо для них тренування. Було проведено 4 різні виїзди, покази фільмів, організовували приїзд музикантів, психологів, закуповувалися книжки, спортивний інвентар. Діти стали для нас друзями і ми бачимо зміни у правильному напрямі.


Сайт: www.zaditey.com.ua
Ласт FM
Група ВК
Зустріч ВК

 
Опис
Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
Останнє редагування:
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

дякую всім за чудовий вечір!

більше всього сподобались Cold Season і Date Rape (вокаліст - :in_love: :in_love: :in_love: ), шкода що не вийшло залишитись на ББ :stupid:

дякую всім, хто поміг мені з травмою: Рома, Жест, Троянша, Нойз, Карапуз, чувак з пластирем, люди, що дзвонили і цікавились про мій стан і всі-всі-всі, кого не перечислив (я в такому стані був, що на деякі речі просто не звертав увагу) - я вам дуже вдячний! от реально було відчуття підтримки і це дуже-дуже приємно!

sal, дякую за фотки! круті!

пс: зі мною все ок - наклали шов і тепер я власник яскравого фінгала на все око )))

Добавлено через 3 минуты
Ахахахахаххаха, вот вам и благотворительный канц

та все було більш-менш адекватно. із того, що бачив сам, була тільки ситуація, коли чувак на чолці (назвемо його "емачний" :stupid: ) слемився, задів пацанчика по лицю, а той, недовго думаючи, полетів з кулаками на емачного

Добавлено через 1 минуту
ттл - говно, простите.

знаєш, мені приємно прочитати такий коментар від тебе. правильною дорогою ідемо, значить! :happy:

Добавлено через 2 минуты
вокалисту ттл уважение и спасибо.

дякую! завжди будь-ласка! :agree:

Добавлено через 1 минуту
Вокалиста Time To Live ударили мартинсом по голове за то что он пил пиво на хардкор концерте.

ахаха ))) :stupid: чувак, ти, як завжди, на висоті! :lol:

Добавлено через 1 минуту
хуясє, шо сталось?

та нічого особливого, просто на концерті був панк рок :oh-yeah:

коротше кажучи )))) я заїбався комєнтити! всім дякую за теплі відгуки, приходьте на концерти, підтримуйте сцену, любіть себе і ближніх, всіх люблю і цілую! :in_love:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

знаєш, мені приємно прочитати такий коментар від тебе. правильною дорогою ідемо, значить!
не в том дело. как на мой взгляд, у вас был ужасный звук, играли вы очень неслаженно, несмотря на то, что просто и плюс ко всему вокал было вообще не разобрать
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

не в том дело. как на мой взгляд, у вас был ужасный звук, играли вы очень неслаженно, несмотря на то, что просто и плюс ко всему вокал было вообще не разобрать

дякую за адекватний коментар :) якщо не важко, залишай такі коментарі завжди, було б дуже круто! :smile:

з приводу того, що ти написав:

по вокалу: на сцені вокал чітко читався, я себе гарно чув. якщо вокал в залі дійсно погано читався - приношу вибачення. так, це моя неуважність я міг би вийти в зал перед виступом і послухати вокал (понадіявся на звукорєжа, але не подумав про те, що звукорєж сам знаходиться за сценою :stupid:). те ж саме, нажаль, стосується і звуку в залі (знову ж таки, на сцені звук був ок)
відносно незлаженості - тут з тобою не згоден, але скажу, що таке відчуття могло скластись із-за поганого звуку.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

ок, постараюсь

Добавлено через 1 минуту
так а сколько пришло человек и сколько денег собрали? очень интересно
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Расскази о том что творилось в туалете просто убили. Люди ну нахуя такое исполнять?:cranky:
Надеюсь оргам не пришлось оплачивать уборку и ремонт.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

много народу было?
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Расскази о том что творилось в туалете просто убили.
мне расскажите

канц очень приятный
я отказываюсь есть гречку, пока они не покажут нам записи
колд сизон - ок, но немного не мое
вп - немного каша
до выступления дейт рейпа, после ивы дни считал и не пожалел об этом)
у бб наверное одно из лучших шоу

про остальных сказать нечего
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Все было просто отлично. Я бы хотел бы выразить отдельную благодарность организаторам и техникам, так как это был один из наиболее четко и пунктуально организованных концертов в Украине(в реалиях хардкор панк сцены, конечно). Неожиданно оказалось что девять групп играющих абсолютно разную музыку смогли отлично... нет, даже просто охуенно отыграть, причем делать это почти пять часов подряд. Не могу позволить себе кого-то выделить или обмазатьь говном, потому что все старались и не напрасно. Пьюти-фьюит!

Добавлено через 6 минут
TelOne, пацан, ну мы же не слышим что творится в зале. Ты же играешь тоже и должен это понимать. А слажено... этот канц отыграли слажено. Без лажено.:stupid:
 
  • Like
Реакції: ABU
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

TelOne, пацан, ну мы же не слышим что творится в зале. Ты же играешь тоже и должен это понимать.
понимаю, но я просто говорю свои впечатления :dontknow:
и, кстати, я уже взял за привычку на чеке становиться в зал и оттуда себя слушать
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

TelOne, пацан, ну мы же не слышим что творится в зале. Ты же играешь тоже и должен это понимать.
Да нормально вы звучали, все было соышно заебись, даже гитара твоя не кашляла как обычно )
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Костя, ты же снял наш ахуй-сэт?)
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Костя, я нашел на месе волшебный переключатель. Кстати, это одна из наиболее комфортных сцен, как оказалось, с этим аппаратом.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Костя, этот мик вместо пыха был достоин уважения :pray:

Добавлено через 25 секунд
интересно каким звук получился с него
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Марк 3 с микрофоном с микрофоном приближает к космосу просто, согласен.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Предвидел.:stupid:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

крутое помещение, если че
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

бля линза просто ахуительная, спасибо Костя !
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Ух ты, КС понравились
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

блиииин на один день провтыкал канц:mad: вот что значит месяц не заходить на неформат и прочие источники
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

черт, я вот повозмущалась, а выразить благодарность и уважение к организаторам провтыкала)
то,чем вы занимаетесь очень важное и нужное дело в наше время. вы огромные молодцы,спасибо вам:up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Прсто отличный вечер, че еще сказать!
Дет Рейп - :in_love: я не особо большой ценитель такого, но получил огромное удовольствие от их сета!
СЕО молодци!
ну ВП и ББ отправили в ад просто!

З.Ы. слем ок был:stupid:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Очень крутые парни месились под группу "Ебашьте друг друга" в футболках 7 Секондс и Реарренжед :super:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Buckwheat - наконец чувствовали себя уверенно на этом концерте, но сет наш обрезали вполовину, чтоб все успели сыграть) ну и ладно)
Go Away - группа-призрак, сыграли ваще незаметно, не спровоцировав пока ни одного отзыва в этой теме) пришли к выводу с кем-то, что если модерн мелодик - это неумелая шведура, то эти ребята играли неумелую неумелую шведуру))
Strike Each Other - очень мимо, как и предполагалось) мне послышалось или они пели "ми бики, всім дамо пизди"? :stupid:
My Victory - заметно уверенней в сравнении с предыдущими выступлениями, фит с Темкой (кавер какой-то?). но, как ни крути, бидон хардкор это бидон хардкор)
Cold Season - хорошо сыграли первый концерт, существенно не лажали. единственное, правда - судя по видео вокал в зале был СЛИШКОМ громко, в то время как на сцене его было очень мало( ну то не смертельно
Date Rape - не понял. местами были приятные куски, но больше всего понравились кусочки Iron Maiden перед началом выступления)
Time Of Defeats - всё как всегда. с одной стороны это хорошо, с другой - хочется чего-то нового)
Time To Live - взяли искренностью и кавером на LAPD :)
Bluesbreaker - сыграли лучший концерт, в очередной раз защитив статус лучшей действующей хк группы в Украине

организаторам мега спасибо и миллион респекта, надеюсь удалось собрать существенную сумму.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Go Away - группа-призрак, сыграли ваще незаметно, не спровоцировав пока ни одного отзыва в этой теме) пришли к выводу с кем-то, что если модерн мелодик - это неумелая шведура, то эти ребята играли неумелую неумелую шведуру))
Бля, забери свои слова назад, я швецию в обиду не дам. Если там был хоть грам шведуры, я лошадь Пржевальского.

фит с Темкой (кавер какой-то?). но, как ни крути, бидон хардкор это бидон хардкор)
Террор
 
Назад
Зверху